Drugi večer podelitve nagrad Emmy za ustvarjalno umetnost se je začel v torek.

Med množičnimi zmagovalci večera so bili Prejšnji teden zvečer z Johnom Oliverjem, ki je prejel tri emmyje. To pomeni zmago za največje pisanje za zaporedje razponov. Poleg tega je Saturday Night Live odšel s še eno zmago v najučinkovitejšem razredu izbirnih skic in označil eno od vseh treh zmag, ki jih je dosegel ves večer.



Drugi del oddaje V živo pred studijskim občinstvom je prejel nagrado za najboljšo izbiro bivanja, ki jo je dodatno prejel v zadnjem letu. Z zmago je vladni producent Norman Lear postal najstarejši zmagovalec Emmyja pri 98 letih, premagal je njegov osebni dosje, ko je prejel pri 97 letih.

RuPaul's Drag Race je poleg tega prejel še dve dodatni nagradi, s čimer je dosegel skupno 4. Nocoj je bila oddaja prejeta za najboljše posodobljene make-up za vrsto, publicistično ali aktualni program (Non-Prosthetic) poleg najnovejših pričesk za program, publicistično ali aktualno.

Celoten rekord zmagovalcev si lahko ogledate pod.



Izjemna serija skic sorte

* ZMAGOVALEC* Saturday Night Live
Lorne Michaels, izvršna producentka
Ken Aymong, nadzorni producent
Lindsay Shookus, producentka
Erin Doyle, producentka
Tom Broecker, producent
Steve Higgins, producent
Erik Kenward, produkcija
NBC
SNL Studios v povezavi z Universal Television in Broadway Video

Pijana zgodovina
Will Ferrell, izvršni producent
Adam McKay, izvršni producent
Derek Waters, izvršni producent
Jeremy Konner, izvršni producent
Owen Burke, izvršni producent
Greg Tuculescu, soizvršni producent
Zachary Halley, producent
Komedija Central
Gary Sanchez Productions, Central Productions, LLC



Sketch Show Black Lady
Robin Thede, izvršni producent
Issa Rae, izvršna producentka
Tony Hernandez, izvršni producent
Brooke Posch, izvršna producentka
Dave Becky, izvršni producent
Jonathan Berry, izvršni producent
Lauren Ashley Smith, soizvršna producentka
Dime Davis, soizvršni producent
Deniese Davis, producentka
Montrel McKay, producent
John Skidmore, producent
Erin Owens, produkcija
HBO
HBO Entertainment v povezavi z JAX Media, 3 Arts Entertainment, Issa Rae Productions in For Better ali Words Inc.

Izjemna raznolikost (v živo)

* ZMAGOVALEC* V živo pred studijskim občinstvom: vse v družini in v dobrih časih
Norman Lear, izvršni producent
Jimmy Kimmel, izvršni producent
Will Ferrell, izvršni producent
Justin Theroux, izvršni producent
Kerry Washington, izvršni producent
James Burrows, izvršni producent
Brent Miller, izvršni producent
Eric Cook, soizvršni producent
ABC
Sony Pictures Television, Act III Productions, Kimmelot, D’Arconville, Gary Sanchez Productions, Simpson Street

77. letna podelitev zlatih globusov
Mike Mahan, izvršni producent
Amy Thurlow, izvršna producentka
Barry Adelman, izvršni producent
Linda Gierahn, nadzorna producentka
Ricky Gervais, gostitelj
NBC
dick clark productions, LLC v povezavi z združenjem Hollywood Foreign Press Association

Oskarji
Lynette Howell Taylor, produkcija
Stephanie Allain, producentka
Rob Paine, nadzorni producent
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

Super Bowl LIV Predstava ob polčasu z Jennifer Lopez in Shakiro v glavnih vlogah
Ricky Kirshner, izvršni producent
Jesse Craine, nadzorni producent
Jennifer Lopez, performerka
Shakira, izvajalec
LISICA
NFL omrežje

73. letna nagrada Tony
Ricky Kirshner, izvršni producent
Glenn Weiss, izvršni producent
Sarah Levine, nadzorna producentka
Allen Kelman, nadzorni producent
Ben Winston, producent
James Corden, gostitelj
CBS
White Cherry Entertainment

Izjemna glasbena režija

* ZMAGOVALEC* Kennedy Center Honors
Rickey Minor, glasbeni direktor
CBS
White Cherry Entertainment

Gremo nore: Gremmyjev pozdrav princu
CBS
AEG Ehrlich Ventures, LLC

Oskarji
Rickey Minor, glasbeni direktor
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

nepraktične šaljivke danica mckellar

Saturday Night Live
Lenny Pickett, glasbeni direktor
Eli Brueggemann, glasbeni direktor
Leon Pendarvis, glasbeni direktor
NBC
SNL Studios v povezavi z Universal Television in Broadway Video

Super Bowl LIV Predstava ob polčasu z Jennifer Lopez in Shakiro v glavnih vlogah
Adam Wayne Blackstone, glasbeni direktor
LISICA
NFL omrežje

Izjemna serija sort kratkih oblik

* ZMAGOVALEC* Carpool karaoke: serija
Ben Winston, izvršni producent
James Corden, izvršni producent
David Young, soizvršni producent
Sheila Rogers, nadzorna producentka
Diana Miller, producentka
Blake Webster, producentka
Apple TV
Televizijski studii CBS, Fulwell 73

Randy Rainbow Show
Randy Rainbow, izvršni producent
John Retsios, producent
Jeff Romley, producent
Victoria Varela, producentka
Youtube
4 Irene Productions Inc.

Karantenski minilogi Jimmyja Kimmela
Jimmy Kimmel, izvršni producent
Jill Leiderman, izvršna producentka
Molly McNearney, soizvršna producentka
Tony Romero, nadzorni producent
Seth Weidner, nadzorni producent
Danny Ricker, producent
Karantenski minilogi Jimmyja Kimmela
YouTube / JimmyKimmelLive
ABC Studios v povezavi s Kimmelotom

Med dvema praproti z Zachom Galifianakisom: film, Sorta Uncut Interviews
Scott Aukerman, izvršni producent
Zach Galifianakis, izvršni producent
Mike Farah, izvršni producent
Caitlin Daley, izvršna producentka
Corinne Eckart, producentka
Netflix
Smešno ali umri

Čebelo doma s Samantho Bee
Samantha Bee, izvršna producentka/voditeljica
Jason Jones, izvršni producent
Allana Harkin, soizvršna producentka
Elisa Kreisinger, producentka
Mike Drucker, producent
Kristen Bartlett, producentka
TBS
Jax Media s kakovostno zabavo Randyja in Pam

Izjemni kostumi za raznolik, literarni ali resničnostni program

*ZMAGOVALEC*Maskirani pevec
Marina Toybina, kostumografka
Grainne O'Sullivan, vodja kostumov
Gabrielle Letamendi, pomočnica kostumografke
Candice Rainwater, pomočnica kostumografke
LISICA
FOX Alternative Entertainment Studios

Ples z zvezdami
Daniela Gschwendtner, kostumografka
Steven Lee, kostumograf
Howard Sussman, nadzornik kostumov
Polina Roytman, pomočnica kostumografke
Karina Torrico, pomočnica kostumografke
ABC
BBC Studios

RuPaulova vlečna dirka
Zaldy Goco, avtor RuPaul's Gowns
VH1
World of Wonder Productions

Saturday Night Live
Tom Broecker, kostumograf
Eric Justian, kostumograf
Cristina Natividad, pomočnica kostumografke
Ashley Dudek, pomočnica kostumografke
Karena Sanchez, pomočnica kostumografke
Dale Richards, nadzornik kostumov
NBC
SNL Studios v povezavi z Universal Television in Broadway Video

igra grumps arin žena

Pijana zgodovina
Christina Mongini, kostumografka
Annalisa Adams, pomočnica kostumografke
Cassandra Conners, nadzornica kostumov
Komedija Central
Gary Sanchez Productions, Central Productions, LLC

Izjemna sodobna ličila za raznolik, dokumentarni ali resničnostni program (neprostetično)

* ZMAGOVALEC* RuPaul's Drag Race
Natasha Marcelina, vodja oddelka Vizažistka
David Petruschin, vizažist
Jen Fregozo, vizažistka
Nicole Faulkner, vizažistka
VH1
World of Wonder Productions

Ples z zvezdami
Zena Shteysel Green, vodja oddelka Vizažistka
Angela Moos, ključna umetnica ličenja
Patti Ramsey-Bortoli, dodatna umetnica ličenja
Sarah Woolf, dodatna umetnica ličenja
Julie Socash, dodatna vizažistka
Alison Gladieux, dodatna vizažistka
Donna Bard, dodatna vizažistka
Nadege Schoenfeld, dodatna umetnica ličenja
ABC
BBC Studios

Glas
Darcy Diana Gilmore, vodja oddelka za ličenje
Kathleen Karridene, vizažistka
Alexis Walker, vizažist
Nikki Carbonetta, vizažistka
Erin Guth, vizažistka
Gregory Arlt, umetnik za osebno ličenje
Michelle DeMilt, umetnica za osebno ličenje
Gloria Elias-Foeillet, umetnica za osebno ličenje
NBC
MGM Television, Warner Horizon Unscripted & Alternative Television in ITV Studios The Voice USA, Inc.

Oskarji
Bruce Grayson, vodja oddelka Vizažist
Angela Moos, pomočnica vodje oddelka za ličenje
Jill Cady, ključna umetnica ličenja
Peter De Oliveira, vizažist
Zena Shteysel Green, vizažistka
Jennifer Aspinall, vizažistka
James MacKinnon, vizažist
Deborah Huss Humphries, vizažistka
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

Mala sirena v živo!
Bruce Grayson, vodja oddelka Vizažist
Angela Moos, vodja šminke za oddelek
Jennifer Aspinall, ključna umetnica ličenja
Julie Socash, vizažistka
Valerie Hunt, vizažistka
Shutchai Tym Buacharern, vizažistka
Jennifer Nigh, umetnica ličenja
Robin Beauchesne, vizažistka
ABC
Končano + Odprašeno

Izjemno sodobno friziranje za raznolik, dokumentarni ali resničnostni program

* ZMAGOVALEC* RuPaul's Drag Race
Curtis Foreman, vodja frizerskega oddelka
Ryan Randall, frizer
VH1
World of Wonder Productions

Ples z zvezdami
Mary Guerrero, frizerka vodje oddelka
Kimi Messina, ključna frizerka
Gail Ryan, frizerka
Cheryl Eckert, frizerka
Jennifer Guerrero, frizerka
Jani Kleinbard, frizer
Amber Maher, frizerka
Patricia Pineda, frizerka
ABC
BBC Studios

Oskarji
Anthony Wilson, vodja frizerskega oddelka
Barbara Cantu, ključna frizerka
Paula Ashby, frizerka
Vickie Mynes, frizerka
Yvonne Kupka, frizerka
Gail Ryan, frizerka
Iraina Crenshaw, frizerka
Luke O'Connor, frizer
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

Praznovanje glasbe iz Coco
Jennifer Guerrero, frizerka vodje oddelka
Yvonne Kupka, ključna frizerka
Kimi Messina, dodatna frizerka
Gail Ryan, dodatna frizerka
Amber Maher, frizerka
Yiotis Panayiotou, frizer
Megg Massey, frizerka

Glas
Jerilynn Stephens, frizerka vodje oddelka
Amber Maher, ključna frizerka
Regina Rodriguez, frizerka
Renee Ferruggia, frizerka
Darbie Wieczorek, frizerka
Cory Rotenberg, frizerka
Danilo Dixon, osebni frizer
Robert Ramos, osebni frizer
NBC
MGM Television in Warner Horizon Unscripted Television in ITV Studios The Voice USA Inc.

Izjemno pisanje za raznovrstno serijo

* ZMAGOVALEC* Prejšnji teden zvečer z Johnom Oliverjem
Dan Gurewitch, višji pisatelj
Jeff Maurer, višji pisatelj
Jill Twiss, višja pisateljica
Juli Weiner, višja pisateljica
John Oliver, Napisal
Tim Carvell, Avtor:
Daniel O'Brien, Avtor:
Owen Parsons, Avtor:
Avtor: Charlie Redd
Joanna Rothkopf, Zapisala
Ben Silva, Avtor:
Seena Vali, Avtor:
HBO
HBO Entertainment v povezavi s Sixteen String Jack Productions in Avalon Television

Dnevna oddaja s Trevorjem Noahom
Dan Amira, glavni pisatelj
Lauren Sarver pomeni, višja pisateljica
Daniel Radosh, višji pisatelj
David Angelo, pisatelj
Devin Delliquanti, pisatelj
Zach DiLanzo, pisatelj
Geoff Haggerty, pisatelj
Josh Johnson, pisatelj
David Kibuuka, pisatelj
Matt Koff, pisatelj
X Mayo, pisatelj
Christiana Mbakwe, pisateljica
Dan McCoy, pisatelj
Trevor Noah, pisatelj
Joseph Opio, pisatelj
Randall Otis, pisatelj
Zhubin Parang, pisatelj
Kat Radley, pisateljica
Scott Sherman, pisatelj
Komedija Central
Central Productions, LLC

Popolnoma spredaj s Samantho Bee
Samantha Bee, pisateljica
Pat Cassels, pisatelj
Kristen Bartlett, glavna pisateljica
Mike Drucker, glavni pisatelj
Melinda Taub, glavna pisateljica
Nicole Silverberg, avtorica pisanja
Joe Grossman, Pisanje pod nadzorom
Sean Crespo, pisatelj
Mathan Erhardt, pisatelj
Miles Kahn, pisatelj
Sahar Rizvi, pisatelj
Alison Zeidman, pisateljica
TBS
Jax Media s kakovostno zabavo Randyja in Pam

Pozno predstavo s Stephenom Colbertom
Ariel Dumas, glavni pisatelj
Jay Katsir, glavni pisatelj
Stephen Colbert, Napisal
Michael Brumm, avtor:
River Clegg, Napisal
Aaron Cohen, avtor:
Nicole Conlan, avtor
Paul Dinello, Avtor:
Glenn Eichler, Napisal
Django Gold, Napisal
Gabe Gronli, Avtor:
Barry Julien, avtor
Daniel Kibblesmith, Avtor:
Eliana Kwartler, Napisala
Matt Lappin, Avtor:
Felipe Torres Medina, Napisal
Opus Moreschi, Napisal
Asher Perlman, avtor
Tom Purcell, avtor
Avtor: Kate Sidley
Brian Stack, avtor:
John Thibodeaux, Avtor:
Steve Waltien, avtor:
CBS
Televizijski studii CBS

Pozno zvečer s Seth Meyers
Alex Baze, glavni pisatelj
Jermaine Affonso, avtor
Karen Chee, avtor:
Bryan Donaldson, Avtor:
Sal Gentile, Avtor:
Matt Goldich, Napisal
Dina Gusovsky, Napisala
Jenny Hagel, Avtor:
Allison Hord, avtor
Mike Karnell, Avtor:
John Lutz, Avtor:
Seth Meyers, Avtor:
Ian Morgan, avtor:
Seth Reiss, Pisanje Nadzoruje
Amber Ruffin, avtor
Mike Scollins, Avtor:
Mike Shoemaker, Napisal
Ben Warheit, Avtor:
NBC
Univerzalna televizija in Broadway Video

Izjemna režija za raznovrstno serijo

* ZMAGOVALEC* Saturday Night Live
Don Roy King, režija
NBC
SNL Studios v povezavi z Universal Television in Broadway Video

Tiffany Haddish predstavlja: pripravljeni so
Linda Mendoza, režija
Netflix
Push It Productions

Pozno predstavo s Stephenom Colbertom
Jim Hoskinson, režija
CBS
Televizijski studii CBS

Izjemno oblikovanje razsvetljave/smer osvetlitve za posebno ponudbo

*ZMAGOVALEC*Super Bowl LIV Predstava ob polčasu z Jennifer Lopez in Shakiro
Robert Barnhart, oblikovalec razsvetljave
David Grill, direktor razsvetljave
Pete Radice, direktor razsvetljave
Patrick Brazil, direktor razsvetljave
Jason Rudolph, direktor razsvetljave

73. letna nagrada Tony
Robert Dickinson, oblikovalec razsvetljave
Noah Mitz, direktor razsvetljave
Ed McCarthy, direktor razsvetljave
Harry Sangmeister, direktor razsvetljave
Jason Rudolph, direktor razsvetljave
CBS
White Cherry Entertainment

Oskarji
Robert Dickinson, oblikovalec razsvetljave
Noah Mitz, direktor razsvetljave
Michael Berger, direktor razsvetljave
Andy O'Reilly, direktor razsvetljave
Patrick Boozer, direktor razsvetljave
Ben Green, direktor razsvetljave
Jason Rudolph, direktor razsvetljave
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

62. nagrada Grammy
Robert Dickinson, oblikovalec razsvetljave
Noah Mitz, direktor razsvetljave
Andy O'Reilly, direktor razsvetljave
Patrick Boozer, direktor razsvetljave
Madigan Stehly, direktor razsvetljave
Will Gossett, direktor razsvetljave
Ryan Tanker, direktor razsvetljave
Matthew Cotter, direktor razsvetljave
CBS
AEG Ehrlich Ventures, LLC

Kennedyjev center čast
Robert Dickinson, oblikovalec razsvetljave
Michael Berger, direktor razsvetljave
Will Gossett, direktor razsvetljave
Bryan Klunder, direktor razsvetljave
Harry Sangmeister, direktor razsvetljave
Jason Rudolph, direktor razsvetljave
CBS
White Cherry Entertainment

Izjemno urejanje slik za raznoliko programiranje

*ZMAGOVALEC*Prejšnji teden zvečer z Johnom Oliverjem
Ryan Barger, urednik
HBO
HBO Entertainment v povezavi s Sixteen String Jack Productions in Avalon Television

daisy marquez neto vrednost

Prejšnji teden zvečer
Anthony Miale, urednik
HBO
HBO Entertainment v povezavi s Sixteen String Jack Productions in Avalon Television

Dave Chappelle: Nagrada Kennedyjevega centra Mark Twain za ameriški humor
Brad Gilson, urednik
Chester G Contaoi, urednik
Jon Alloway, urednik
Pi Ware, urejevalnik paketov
Brian Forbes, urednik paketov
PBS
WETA Washington, DC, Center za uprizoritvene umetnosti John F. Kennedy, Done + Dusted

Dave Chappelle: Palice in kamni
Jeff U'Ren, urednik
Netflix
Lathan TV | Pilot Boy

Dnevna oddaja s Trevorjem Noahom
Mike Choi, urednik
Tom Favilla, urednik
Nikolaj Johnson, urednik
Mark Paone, urednik
Erin Shannon, urednica
Catherine Trasborg, urednica
Einar Westerlund, urednik
Robert York, urednik
Komedija Central
Central Productions, LLC

Izjemno mešanje zvoka za različne vrste ali posebne

*ZMAGOVALEC*Oskarji
Paul Sandweiss, mešalnik za proizvodnjo
Tommy Vicari, orkester glasbeni mikser
Biff Dawes, glasbeni mešalnik
Pablo Munguia, Pro Tools Mixer
Kristian Pedregon, Post Audio
Patrick Baltzell, Hiša P.A. Mešalnik
Michael Parker, mešalnik monitorjev
Christian Schrader, Dodatni zvok
John Perez, mešalnik VO
Marc Repp, inženir glasbene glasbe
Thomas Pesa, mešalnik za orkester
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

Dnevna oddaja s Trevorjem Noahom
Tim Lester, produkcijski mešalnik
Patrick Weaver, sprednji hišni mešalnik
Komedija Central
Central Productions, LLC

Prejšnji teden zvečer z Johnom Oliverjem
Steven Watson, produkcijski mešalnik A1
Charlie Jones, nadzorni mešalnik za glasbo/produkcijo
John Kilgore, mikser za glasbo / snemanje
Steve Lettie, sprednji del hišnega mešalnika PA
Paul Special, glasbeni mešalnik
Tony Rollins, mešalnik monitorjev
Dave Swanson, mešalnik za predvajanje Pro Tools
Jayson Dyer Sainsbury, glasbeni mešalnik Pro Tools
HBO
HBO Entertainment v povezavi s Sixteen String Jack Productions in Avalon Television

Dave Chappelle: Palice in kamni
Michael Abbott, produkcijski mešalnik
Brian Riordan, mikser za ponovno snemanje
Conner Moore, mešalnik za ponovno snemanje
Netflix
Lathan TV | Pilot Boy

62. nagrada Grammy
Thomas Holmes, produkcijski mešalnik
Mikael Stewart, produkcijski mešalnik
John Harris, mešalnik za oddajanje glasbe
Eric Schilling, mešalnik za oddajanje glasbe
Ron Reaves, glasbeni mešalnik FOH
Thomas Pesa, oder zložljivi mešalnik
Michael Parker, odrski mešalnik
Eric Johnston, Predvajalnik glasbenega mešalnika
Pablo Munguia, CAS, vnaprej posneti glasbeni mešalnik
Juan Pablo Velasco, vnaprej posneti glasbeni mešalnik
Bob LaMasney, dodatni zvočni mešalnik
Josh Morton, Post Audio Mixer
Kristian Pedregon, Mešalnik video paketov
Paul Sandweiss, Mešalnik video paketov
CBS
AEG Ehrlich Ventures, LLC

Izjemna tehnična režija, snemanje, video nadzor za posebno

* ZMAGOVALEC* V živo pred studijskim občinstvom: vse v družini in v dobrih časih
Eric Becker, tehnični direktor
Kevin Faust, video nadzor
Ron Hirshman, kamera
Ed Horton, kamera
Helena Jackson, kamera
Jon Purdy, kamera
Jimmy Velarde, kamera
Allen Merriweather, kamera
Greg Grouwinkel, kamera
Randy Gomez starejši, kamera
Andrew Ansnick, kamera
ABC
Sony Pictures Television, Act III Productions, Kimmelot, D’Arconville, Gary Sanchez Productions, Simpson Street

Dave Chappelle: Palice in kamni
Jon Pretnar, Technical Director
Ruben Avendano, kamera
Daniel Balton, kamera
Mano Bonilla, kamera
Eli Clarke, kamera
Helene Haviland, kamera
Ed Horton, kamera
Lyn Noland, kamera
JR Reid, kamera
Ronald N. Travisano, kamera
Netflix
Lathan TV | Pilot Boy

Oskarji
Eric Becker, tehnični direktor
John Pritchett, tehnični direktor
Kenneth Shapiro, tehnični direktor
Terrance Ho, video nadzor
Mark Sanford, Video nadzor
Guy Jones, Video nadzor
Robert Del Russo, kamera
David Eastwood, kamera
David Carline, kamera
Suzanne Ebner, kamera
Jay Kulick, kamera
Dan Webb, kamera
Shaun Harkins, kamera
Garrett Hurt, kamera
Tore Livia, kamera
Allen Merriweather, kamera
Lyn Noland, kamera
Freddy Fredericks, kamera
George Prince, kamera
Ralph Bolton, kamera
Rob Palmer, kamera
David Plakos, kamera
Velikonočna Xua, fotoaparat
Rob Balton, kamera
Danny Bonilla, kamera
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

Mala sirena v živo!
Iqbal Hans, tehnični direktor
Rod Wardell, tehnični direktor zaslonov
Emelie Scaminaci, video nadzor
Michael Maiatico, video nadzor
Damien Tuffereau, kamera
Nathanial Havholm, kamera
Freddy Frederick, kamera
Tore Livia, kamera
Jofre Rosero, kamera
Velikonočna Xua, fotoaparat
David Plakos, kamera
Patrick Gleason, kamera
Keyan Safyari, kamera
David Eastwood, kamera
ABC
Končano + Odprašeno

2019 American Music Awards
Eric Becker, tehnični direktor
John Pritchett, tehnični direktor zaslonov
Guy Jones, Video nadzor
Wes Steinberg, Video nadzor
Joe Bohman, kamera
Ralph Bolton, kamera
Danny Bonilla, kamera
David Carline, kamera
Suzanne Ebner, kamera
Garrett Hurt, kamera
Brian Lataille, kamera
David Levisohn, kamera
Tore Livia, kamera
Steve Martyniuk, kamera
Allen Merriweather, kamera
EJ Skica Pasinski, kamera
Rob Pittman, kamera
David Plakos, kamera
John Pry, kamera
Steve Thiel, kamera
Rob Vuona, kamera
Dan Webb, kamera
Velikonočna Xua, fotoaparat
ABC
dick clark productions, LLC

Izjemna tehnična smer, snemanje, video nadzor za serijo A

* ZMAGOVALEC* Prejšnji teden zvečer z Johnom Oliverjem
Dave Saretsky, tehnični direktor
Augie Yuson, video nadzor
Dante Pagano, soba
John Harrison, kamera
Rob Balton, kamera (jib)
Tim Quigley, kamera
Phil Salanto, kamera
Rich Freedman, kamera (jib)
Joe Debonis, Steadi Camera
Michael Hauer, Steadi Cam
Lucas Owen, B Cam
Scotty Buckler, C Cam
Russell Swanson, kamera
HBO
HBO Entertainment v povezavi s Sixteen String Jack Productions in Avalon Television

Glas
Allan Wells, tehnični direktor
Terrance Ho, višji video nadzor
Diane Biederbeck, kamera
Danny Bonilla, kamera
Mano Bonilla III, kamera - SteadiCam
Robert Burnette, kamera
Suzanne Ebner, kamera
Guido Frenzel, kamera
Alex Hernandez, kamera - jib
Cory Hunter, kamera
Marc Hunter, kamera - Techno Crane
Scott Hylton, kamera
Kathrine Iacofano, kamera
Scott Kaye, kamera
Steve Martyniuk, kamera - Techno Jib
Jofre Rosero, kamera - ročni
Steve Simmons, kamera - SteadiCam
NBC
MGM Television, Warner Horizon Unscripted & Alternative Television in ITV Studios The Voice USA, Inc.

Saturday Night Live
Steven Cimino, tehnični direktor
Frank Grisanti, video nadzor
Ted Natoli, Video nadzor
John Pinto, kamera
Paul Cangialosi, kamera
Len Wechsler, kamera
Dave Driscoll, kamera
Eric A. Eisenstein, kamera
Dante Pagano, soba
NBC
SNL Studios v povezavi z Universal Television in Broadway Video

Jimmy Kimmel v živo!
Ervin D. Hurd Jr., tehnični direktor
Guy Jones, višji video nadzor
Parker Bartlett, kamera
Greg Grouwinkel, kamera
Garrett Hurt, kamera
Kris Wilson, kamera
Mark Gonzales, kamera
Nick Gomez, kamera
Bernd Reinhardt, kamera
Damien Tuffereau, kamera
Steve Garrett, kamera
ABC
ABC Studios v povezavi s Kimmelotom

Zajezite svoje navdušenje
Jon Purdy, kamera
Patrik Thelander, kamera
Parker Tolifson, kamera
Ric Griffith, operater Steadicama
HBO
HBO Entertainment

Izjemna produkcijska zasnova za različne, resničnostne ali konkurenčne serije

* ZMAGOVALEC* Saturday Night Live
Eugene Lee, oblikovalec produkcije
Akira Yoshimura, oblikovalka produkcije
Keith Ian Raywood, oblikovalec produkcije
N. Joseph DeTullio, oblikovalec produkcije
NBC
SNL Studios v povezavi z Universal Television in Broadway Video

frotirna bradshaw hči erin

Queer Eye
Thomas Rouse, oblikovalec produkcije
Netflix
Scout Productions, Inc.in ITV Entertainment, LLC

Prejšnji teden zvečer z Johnom Oliverjem
Eric Morrell, oblikovalec produkcije
Amanda Carzoli, umetniška direktorica
HBO
HBO Entertainment v povezavi s Sixteen String Jack Productions in Avalon Television

Pijana zgodovina
Monica Sotto, oblikovalka produkcije
Rae Deslich, dekoraterka kompletov
Linette McCown, dekoraterka kompletov
Komedija Central
Gary Sanchez Productions, Central Productions, LLC

Doma z Amy Sedaris
Jason Singleton, oblikovalec produkcije
Katy Porter, dekoraterka kompletov
Naomi Munro, umetniška direktorica
truTV
TruTV proizvaja v povezavi z A24

Izjemna produkcijska zasnova za posebno ponudbo

* ZMAGOVALEC* Oskarji
Jason Sherwood, oblikovalec produkcije
Alana Billingsley, umetniška direktorica
ABC
Akademija za filmsko umetnost in znanost

V živo pred studijskim občinstvom: vse v družini in v dobrih časih
Bernard Vyzga, oblikovalec produkcije
Richard Rohrer, umetniški direktor
Ron Olsen, dekorater kompleta
ABC
Sony Pictures Television, Act III Productions, Kimmelot, D'Arconville, Gary Sanchez Productions, Simpson Street

Mala sirena v živo!
Misty Buckley, oblikovalka produkcije
Joe Celli, umetniški direktor
Jason Howard, dekorater scenografije
ABC
Končano + Odprašeno

62. nagrada Grammy
Brian Stonestreet, oblikovalec produkcije
Kristen Merlino, umetniška direktorica
Gloria Lamb, umetniška direktorica
Jason Howard, dekorater scenografije
CBS
AEG Ehrlich Ventures, LLC

77. letna podelitev zlatih globusov
Brian Stonestreet, oblikovalec produkcije
Angel Herrera, umetniški direktor
NBC
dick clark productions, LLC v povezavi z združenjem Hollywood Foreign Press Association

Kategorije: Wiki Novice Hollywood